19. máj 2019. Gertrúda. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Agenta USSS postavili mimo služby pre podozrenie, že navštívil prostitútku

 6.4.2017 6.4.2017  

WASHINGTON 6. apríla (WebNoviny.sk) - Nemenovaného agenta Tajnej služby Spojených štátov (USSS), ktorý pôsobil v divízii ochrany viceprezidenta Mikea Pencea, postavili mimo služby pre podozrenie, že sa stretol s prostitútkou. Informovala o tom vo štvrtok agentúra AP.
USSS vo vyhlásení uviedla, že o priestupku jedného zo svojich agentov, ktorý v čase, keď sa ho údajne dopustil, nebol v službe, vie. Podľa USSS sa prípadom zaoberá odbor jej vnútornej kontroly a v prípade dokázania viny hrozí podozrivému disciplinárne konanie. Informáciu o incidente priniesla v stredu ako prvá spravodajská televízia CNN.
Tajná služba Spojených štátov, ktorá má v súčasnosti viac ako 6750 pracovníkov, bola založená v roku 1865. Jej úlohou je chrániť prezidenta a jeho rodinných príslušníkov, viceprezidenta s rodinou, kandidátov na prezidenta, bývalých prezidentov, ako aj iných vládnych činiteľov a ich najbližších príbuzných.
Viac k témam: USA, USSS Tajná služba Spojených štátovZdroj: Webnoviny.sk - Agenta USSS postavili mimo služby pre podozrenie, že navštívil prostitútku © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow