29. september 2020. Michal, Michaela. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Aj zamestnanci skupiny VÚB môžu pomôcť svojej komunite

SITA  16.1.2017 16.1.2017  

B R A T I S L A V A (16. Januára 2017) – Nadácia VÚB vyhlasuje 16. januára 2017 Zamestnaneckú grantovú schému "Pomôžte svojej komunite", v rámci ktorej rozdelí celkovo 30 000 eur na podporu komunitných a verejnoprospešných aktivít zamestnancov skupiny VÚB.
Zamestnanci skupiny VÚB, ktorých nadchol nápad realizovať konkrétny projekt vo svojej komunite, mu môžu pomôcť získať finančnú podporu. Stačí, keď sa zapoja od 16. januára do 10. februára 2017 do Zamestnaneckej grantovej schémy "Pomôžte svojej komunite". O príspevok môžu požiadať pre mimovládne neziskové organizácie, školy, miestne samosprávy alebo iné organizácie, ktoré sa venujú rozvoju prostredia, vzdelávania či aktivitám pre rôzne skupiny.
Najväčšiu šancu získať grant budú mať projekty, na ktorých sa zamestnanci skupiny VÚB aktívne zúčastňujú. "Sme radi, keď sa naši zamestnanci zapájajú do dobrovoľníckych aktivít a pomáhajú rôznym neziskovým organizáciám a občianskym združeniam. Keď pomáhajú oni, radi pomôžeme aj my," hovorí Alexander Resch, predseda správnej rady Nadácie VÚB.
Žiadosť o grant môžu zasielať organizácie do 10. februára 2017 prostredníctvom registrácie v elektronickom formulári na https://nadaciavub.egrant.sk/. Zamestnanecký grantový program má za cieľ podporiť rôzne občianske iniciatívy, zveľadiť prostredie a zlepšiť život v ňom. Nadácia VÚB podporí projekty, ktoré spoja aktívnych ľudí snažiacich sa robiť užitočné veci, a tak vyriešiť miestne problémy.

Nadácia VÚB podporí 20 neziskových projektov v celkovej sume 30 000 eur. Maximálna výška grantu je 1 500 eur. Detailnejšie informácie a kompletnú grantovú schému nájdete na webstránke www.nadaciavub.sk

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow