1. október 2020. Arnold. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Akustický koncert Katky Knechtovej v DK Zrkadlový háj

SITA  19.1.2017 19.1.2017  

Katarína Knechtová nadväzuje na svoj predchádzajúci úspešný rok a úspešné turné. Šarmantná speváčka vás pozýva na svoj akustický koncert do DK Zrkadlový háj.
Rok 2016 bol z pohľadu speváčky a hudobníčky Kataríny Knechtovej mimoriadne silný. Nielenže sa predstavila ako jeden z hlavných hostí na koncertoch svojej bývalej domovskej kapely IMT Smile, ale pripomenula si aj dvadsiate výročie ich spoločného singlu Nepoznám a pretavila spoluprácu s Cigánskymi Diablami a stočlenným budapeštianskym orchestrom. Okrem toho vydala album svojich najobľúbenejších piesní. Doska Premeny nie je klasickou "bestofkou", ale Katkine obľúbené piesne sú nanovo postavené v symfonických aranžmánoch. Obsahuje hity ako Muoj Bože, Spomaľ či Slnečná balada. Vyšiel v októbri a Katarína Knechtová k nemu predstavila aj nový singel FEA, ku ktorému vznikol videoklip nakrútený v New Yorku. V meste, ktoré nikde nespí, a v jeho susednom New Jersey Katka odohrala dva koncerty.
Turné na podporu albumu pokračovalo v siedmich slovenských mestách a jeho záverečnou bodkou bude akustický koncert v priestoroch DK Zrkadlový háj.
Vstupenky v predaji siete ticketportal a v pokladniach KZP: DK Zrkadlový háj a DK Lúky.
Informácie o koncerte:

Katarína Knechtová / DK ZRKADLOVÝ HÁJ / 16.02.2017 / 19:00 / 15 €

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow