26. október 2020. Demeter. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Albánske mesto udelilo Trumpovi čestné občianstvo

SITA SITA SITA  25.11.2016 25.11.2016  

Vedenie mesta jednohlasne hlasovalo za Trumpa, ktorého označilo za revolučný model nového demokratického poriadku. TIRANA 25. novembra (WebNoviny.sk) - Albánske mesto Kamza, ktoré je známe tým, že svoje ulice pomenúva po svetových metropolách a osobnostiach, vyhlásilo novozvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa za svojho čestného občana.
Vedenie mesta jednohlasne hlasovalo za Trumpa, ktorého označilo za "revolučný model nového demokratického poriadku, ekonomického experta, zahraničnopolitického vyjednávača, obľúbeného a šikovného rečníka a vodcu moderných čias", informovala tlačová agentúra AP. Stredajšie rozhodnutie mesta vyzdvihlo, že Trump "ponúka najlepšiu nádej všetkým Američanom, ktorí majú oprávnene pocit, že ich politická trieda zradila".

Mesto Kamza leží neďaleko albánskej metropoly Tirana a jeho starostom je predstaviteľ opozičnej stredopravej Demokratickej strany Xhelal Mziu. Ten sa na Facebooku pochválil dvojicou fotografií, na ktorých Trump i on v zhodnom postoji ukazujú zdvihnutou pravou rukou víťazné V.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow