19. december 2018. Judita. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Andrej Danko bol v hale v Manchestri niekoľko hodín pred výbuchom

 23.5.2017 23.5.2017  

MANCHESTER/BRATISLAVA 23. mája (WebNoviny.sk) - V hale v britskom Manchestri bol len niekoľko hodín pred výbuchom aj predseda Národnej rady SR Andrej Danko. So synmi tam navštívil športové podujatie. Rodinám obetí vyjadril úprimnú sústrasť.

Odporúčame:Výbuch na koncerte v Manchestri: Hlásia 19 mŕtvych a desiatky zranených

"O to viac prežívam tento ohavný čin, že len pár hodín pred výbuchom som tam bol so svojimi synmi. To, čo sa udialo a stále sa deje okolo nás, je absolútne nepochopiteľné a smutné," reagoval Danko.

Zobraziť fotogalériu k článku:Výbuch na koncerte v Manchestri

Poznamenal, že aj keď sa mnohokrát bezpečnostné opatrenia javia ako prehnané, práve v takýchto okamihoch si treba uvedomiť, že prevencia v boji proti terorizmu je viac ako potrebná.

Odporúčame:Ariana Grande sa cíti zlomená po výbuchu na jej koncerte v Manchestri

Incident v Manchestri, kde došlo v noci nadnes k explózii na popovom koncerte, si podľa polície vyžiadal najmenej 22 mŕtvych a približne 50 zranených. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR zatiaľ nedisponuje informáciami, že by medzi obeťami výbuchu mali byť Slováci.
Viac k témam: Andrej Danko, Veľká Británia, výbuch v ManchestriZdroj: Webnoviny.sk - Andrej Danko bol v hale v Manchestri niekoľko hodín pred výbuchom © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow