19. september 2020. Konštantín. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Aneta popíjala s kamarátkou, potom bodla priateľa Petra do chrbta

 7.3.2017 7.3.2017  

BRATISLAVA 7. marca (WebNoviny.sk) - Zo zločinu ublíženia na zdraví policajný vyšetrovateľ obvinil 31-ročnú Anetu z okresu Prievidza. Obvinená v sobotu (4. marca) na poludnie v jednom z bytov v Handlovej po predchádzajúcom slovnom konflikte podľa polície napadla svojho 35-ročného priateľa Petra.

Odporúčame:Muž vyvraždil štvorčlennú rodinu, motívom bol spor o majetok

Ako informovala trenčianska krajská hovorkyňa Elena Antalová, v byte spolu popíjali aj s ďalšou spoločnou známou. V čase, keď Peter prechádzal z jednej miestnosti do druhej, Aneta bez varovania pichla celou silou Petra do chrbta. Nožom s približne 15-centimetrovou dlhou čepeľou spôsobila Petrovi zranenie, ktoré si vyžiadalo lekárske ošetrenie, hospitalizáciu a obmedzilo ho na bežnom spôsobe života.
V čase útoku bola Aneta a aj Peter pod vplyvom alkoholu (2,90 a 2,29 promile). Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na väzobné stíhanie obvinenej. O tom, či obvinená bude stíhaná väzobne, bude rozhodovať sudca Okresného súdu v Prievidzi. Za uvedený skutok v zmysle zákona obvinenej hrozí väzenie na štyri až desať rokov.
Viac k témam: krimiZdroj: Webnoviny.sk - Aneta popíjala s kamarátkou, potom bodla priateľa Petra do chrbta © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow