25. september 2020. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Autá po zrážke začali horieť, jeden z vodičov je v nemocnici

SITA  1.2.2017 1.2.2017  

Polícia upozorňuje vodičov, aby situáciu na cestách v zimnom období nepodceňovali a rýchlosť prispôsobili svojim schopnostiam a stavu vozovky.BRATISLAVA/GALANTA 1. februára (WebNoviny.sk) - Dve autá sa vznietili po nehode, ktorá sa stala krátko pred 09:00 pri čerpacej stanici na výjazde z Galanty. Jedno úplne zhorelo.
Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, vodič Peugeotu, ktorý išiel od obce Nebojsa, dostal šmyk a prešiel do protismeru. Tu sa zrazil s Fabiou a podľa provotných informácií začal po náraze horieť, plamene poškodili aj druhé vozidlo.
Vodička Fabie utrpela predbežne ľahšie zranenia, vodiča Peugeotu museli pre popáleniny hospitalizovať v nemocnici. Ani jednému z nich alkohol nezistili. Presné okolnosti nehody polícia vyšetruje.
Polícia upozorňuje vodičov, aby situáciu na cestách v zimnom období nepodceňovali a rýchlosť prispôsobili svojim schopnostiam a stavu vozovky. Šoférom zároveň pripomínajú, aby si riadne očistili auto od snehu, pretože aj táto zdanlivá maličkosť môže byť príčinou dopravnej nehody.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow