25. október 2020. Aurel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Baránek kritizuje Fica za jeho ostrý výrok o novinároch

SITA SITA SITA  23.11.2016 23.11.2016  

Slová premiéra Fica na adresu novinárov sú podľa politického analytika Jána Baránka sú neprípustné a za hranicou znesiteľnosti.BRATISLAVA 23. novembra (WebNoviny.sk) - Stredajšie yjadrenie premiéra Roberta Fica na adresu novinárov je podľa politického analytika Jána Baránka za hranicou znesiteľnosti.
Premiér si nemôže dovoliť takto sa vyjadrovať. Môže kritizovať, je to jeho legitímne právo. Treba si však uvedomiť, že médiá sú nielen na to, aby informovali, ale aj kontrolovali. "Môžem akceptovať výhrady premiéra voči médiám, tie má nakoniec každý, kto má problém s novinármi, ale vyjadrenie o špinavých protislovenských prostitútkach je nad rámec znesiteľnosti. To je jednoducho neprípustné," povedal pre agentúru SITA Ján Baránek s tým, že takéto slová sa hodia do krčmy.
Odporúčame:

Špinavé protislovenské prostitútky, útočil Fico na novinárov

Ak sa premiér takto vyjadruje, nemal by sa podľa analytika čudovať, že "médiá mu ďalej pôjdu po krku". Takýto štýl komunikácie s médiami môže podľa Baránka negatívne ovplyvniť pokračovanie súčasnej vládnej koalície. Robert Fico sa vrátil k svojej rétorike z prvej vlády Smeru-SD.
"Neviem, kto mu toto radí, alebo či sa pod to podpisuje jeho zdravotný stav. Lebo vidno, že Robert Fico sám seba prestal zvládať, a to je zlé. Možno by nebolo zlé, keby si oddýchol alebo vyhľadal odbornú pomoc," dodal pre SITA Ján Baránek s tým, že vulgarizmami nemožno vyžadovať politickú ani mediálnu kultúru.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow