17. december 2018. Kornélia. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Bohuslava obvinili z ďalšieho, zatiaľ ôsmeho prepadnutia

SITA  25.1.2017 25.1.2017  

Bohuslav sa stál známym aj tým, že po jeho januárovom zadržaní vyskočil z okna na policajnom oddelení na Osvetovej ulici. BRATISLAVA 25. januára (WebNoviny.sk) - Bohuslava, ktorý v Bratislave prepadával hlavne dôchodkyne, v stredu popoludní obvinili už z ôsmeho lúpežného prepadnutia. Ráno polícia informovala, že Bratislavčanovi pribudlo siedme obvinenie. Koncom vlaňajšieho novembra na chodníku medzi domami na Podzáhradnej ulici prepadol 39-ročnú ženu a po krátkom zápase jej ukradol kabelku. Spôsobil jej škodu zhruba 300 eur a ľahké zranenia.
Popoludní už čelil ôsmemu obvineniu a polícia stále zisťuje, čo všetko má ešte na svedomí. Zatiaľ posledné obvinenie je zo začiatku minuloročného októbra. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, vo vstupnej chodbe jedného z domov na Rezedovej ulici napadol 68-ročnú ženu. Tá spadla na zem a zranila si hlavu, lupič je zobral kabelku a spôsobil jej škodu asi 200 eur.
Bohuslav sa stál známym aj tým, že po jeho januárovom zadržaní vyskočil z okna na policajnom oddelení na Osvetovej ulici. Policajt sa mu v tom pokúšal zabrániť, zachytil ho za nohy, no pádu už nezabránil. Okolnosti tohto incidentu preveruje inšpekcia.
Bratislavčan už bol v minulosti viackrát trestaný, naposledy za drogovú trestnú činnosť.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow