14. december 2018. Branislava, Bronislava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Buckinghamský palác zvolal do Londýna celý kráľovnin personál, vyvolal špekulácie o jej zdraví

 4.5.2017 4.5.2017  

LONDÝN 4. mája (WebNoviny.sk) - Buckinghamský palác zvolal dnes do Londýna personál všetkých kráľovských sídel. Tento vopred neavizovaný krok vyvolal v britskej tlači dohady, že v kráľovskej rodine došlo k nepredvídanej udalosti. Objavili sa aj špekulácie o zhoršení zdravotného stavu kráľovnej Alžbety II. a jej manžela, princa Philipa.
Palác však pre agentúru AP uviedol, že niet dôvodu na obavy. Vysvetlil, že takéto schôdzky za účasti personálu zo všetkých kráľovských sídel sa z času na čas konávajú. Podľa denníka Daily Mail sa má personálu prihovoriť lord komorník, ktorý zodpovedá za kráľovský dvor, ako aj súkromný tajomník kráľovnej Christopher Geidt.
"Aj keď sa podobné schôdze príležitostne konajú, spôsob, akým bola zvolaná tá dnešná - na poslednú chvíľu -, je nezvyčajný," uviedol Daily Mail s odvolaním sa na svoje anonymné zdroje.

Odporúčame:Kráľovná Alžbeta oslavuje svoje 91. narodeniny

Kráľovná Alžbeta II., ktorá nedávno oslávila 91. narodeniny, sa v stredu vrátila do Londýna z vidieka - zo zámku vo Windsore, kde zvykne tráviť veľkonočné sviatky.
Agentúra AP dodala, že Alžbeta i jej manžel sa v stredu objavili na verejnosti a nič nenasvedčovalo, že by mali zdravotné problémy. Kým kráľovná prijala premiérku Theresu Mayovú, ktorá ju informovala o rozpustení parlamentu pred voľbami vypísanými na 8. júna, princ Philip odhalil pamätnú dosku na kriketovom štadióne.
Viac k témam: kráľovná Alžbeta II., Londýn, Veľká BritániaZdroj: Webnoviny.sk - Buckinghamský palác zvolal do Londýna celý kráľovnin personál, vyvolal špekulácie o jej zdraví © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow