20. september 2020. Ľuboslav(a). °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Bugár sa nebráni vstupu hrnčiarovcov do Mosta-Híd

SITA  23.1.2017 23.1.2017  

Andrej Hrnčiar nevylučuje, že požiada o členstvo v Moste-Híd.BRATISLAVA 23. januára (WebNoviny.sk) – Spolupráca strany Most-Híd s bývalými poslancami Siete, ktorí vstúpili do poslaneckého klubu Mostu-Híd, sa podľa predsedu strany Bélu Bugára osvedčila. Ako povedal Bugár v rozhovore pre agentúru SITA, spolupráci sa však stále učia.
Pätica poslancov NR SR na čele s Andrejom Hrnčiarom, ktorá v auguste odišla zo strany Sieť, vstúpila v ten istý mesiac do poslaneckého klubu Mostu-Híd. Do klubu pribudli okrem Hrnčiara poslanci Eduard Adamčík, Katarína Cséfalvayová, Martin Fedor a Igor Janckulík. Bugár si vie predstaviť aj vstup pätice poslancov do strany. "Takú šancu každý má. My nie sme uzavretá strana, ktorá nikoho nevpustí. Každý, kto chce, môže požiadať o členstvo," povedal Bugár.
Líder pätice poslancov Andrej Hrnčiar už v poslaneckom klube Most-Híd pôsobil v predchádzajúcom volebnom období. "Ja som teda nešiel do niečoho nového. Vedel som, ako klub funguje. Keby som mal výhrady, tak by sme tam v auguste neprišli," povedal Hrnčiar pre agentúru SITA.
Podľa neho vstup pätice poslancov bolo najlepšie možné riešenie po rozpade Siete. "Cítim sa tam dobre a nevylučujem, že v budúcnosti o vstup do strany požiadam. Nie je to však téma dňa," povedal s tým, že nechce robiť unáhlené rozhodnutia a všetko má svoj čas.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow