15. január 2021. Dobroslav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Bývalý šéf SNS Ján Slota čelí obžalobe pre podplácanie

SITA SITA SITA  28.11.2016 28.11.2016  

Jánovi Slotovi hrozí trojročný trest.BRATISLAVA 28. novembra (WebNoviny.sk) - Bývalý predseda SNS Ján Slota čelí podľa portálu noviny.sk obžalobe z podplácania. Ako portál televízie JOJ ďalej pripomína, v polovici januára tohto roka havaroval neďaleko Liptovskej Lúčky.
Odporúčame:

Bývalý šéf SNS dostal podmienku, za volant si roky nesadne

Podľa polície narazil bývalý primátor Žiliny na vozidle Porsche Cayenne do pred ním idúceho Audi A6. To následne vrazilo do Suzuki SX4, v ktorom sa ľahko zranil 39-ročný vodič. Ján Slota sa nechal hospitalizovať, fúkať však odmietol, za čo ho následne obvinili z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky. Okresný súd mu začiatkom novembra vymeral dvojročnú podmienku, peňažný trest a zákaz šoférovania na dobu šesť rokov, rozsudok však zatiaľ nie je právoplatný.
"Svedkovia zrážky tvrdili, že bývalý politik núkal účastníkovi nehody peniaze, keď nebude volať policajtov. Ján Slota to však odmieta. Podľa informácií televízie JOJ však začiatkom mesiaca podal úrad špeciálnej prokuratúry na Jána Slotu obžalobu pre prečin podplácania. V tomto prípade mu hrozí trojročný trest," píše portál na stránke.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow