22. september 2020. Móric. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Charlie Hebdo si robí žarty z pádu lietadla s Alexandrovcami

SITA  29.12.2016 29.12.2016  

Magazín Charie Hebdo zverejnil niekoľko karikatúr Alexandrovcov.BRATISLAVA 29. decembra (WebNoviny.sk) - Francúzsky satirický magazín Charlie Hebdo si robí žarty z pádu lietadla Tu-154, ktoré sa krátko po štarte zo Soči zrútilo do Čierneho mora.

PÁD LIETADLA S ALEXANDROVCAMI

Lietadlo ruského ministerstva obrany s 92 ľuďmi na palube smerovalo na ruskú leteckú základňu Humajmím v sýrskej provincii Lázikíja. Nehodu nikto neprežil. Medzi pasažiermi sa nachádzali desiatky spevákov ruského svetoznámeho armádneho súboru Alexandrovci vrátane vedúceho Valerija Chalilova, ale aj novinári a vojaci.
Odporúčame:

Dočerta, klapky! Slová z kokpitu pred pádom ruského lietadla

Charlie Hebdo zverejnil niekoľko karikatúr Alexandrovcov. Na jednej z nich padá lietadlo do mora a jeden zo spevákov kričí: "Repertoár súboru sa rozširuje.". Na ďalšej je text: "Zlá zpráva - Putin v ňom.” Portál novinky.cz píše, že Rusov karikatúry pobúrili.
Podľa hovorcu ruského ministerstva obrany Igora Konašenkova sú karikatúry ohavné a nehorázne. "Pre človeka je ponižujúce už to, že tomu venuje pozornosť," uviedol Konašenkov a dodal, že ak takéto "umenie" zosobňuje západné hodnoty, potom tí, ktorí za nimi stoja, sú "stratení".
A čo si o týchto karikatúrach myslíte vy?
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow