18. január 2019. Bohdana. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

COOP JEDNOTA JE SUPER ZNAČKOU UŽ PO 4. KRÁT!

 14.3.2017 14.3.2017  

Bratislava, 14.3.2017 ( WBN/PR ) - Nezávislé hodnotenie značiek aj tento rok potvrdilo, že COOP Jednota si právom zaslúži významné ocenenie Superbrands.
Ocenenie Slovak Superbrands sprostredkúva odbornej i širšej verejnosti históriu úspechu najpopulárnejších značiek na Slovensku. Na Slovensku sa udeľuje už ju¬bilejný piaty rok. Medzinárodný program Superbrands Awards existuje od roku 1995. Vznikol vo Veľkej Britá¬nii a rešpektované špeciálne ocenenie sa dnes udeľuje v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Získať ocenenie Superbrands nie je jednoduché. Nominované môžu byť iba tie značky, ktoré prešli prísnym výberom. Komisiu Brand Council tvoria iba poprední a vysoko uznávaní marketingoví a komuni¬kační experti, ktorí sledujú dva ciele: uviesť do stredu

pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať príklady hodné nasledovania pre tých, ktorí sa chcú rozvíjať a nechať sa inšpirovať tými najlepšími.
Získanie tohto medzinárodného ocenenia už po štvrtý raz je pre nás nesmiernym potešením. Utvrdzuje nás v presvedčení, že naši zákazníci sú spokojní a radi u nás nakupujú. Zároveň pre nás znamená motiváciu zotrvať v nastolenom trende a s plným nasadením pokračovať v snahe prinášať zákazníkovi kvalitu bez kompromisov.
Ďakujeme.
Viac k témam: COOP Jednota, ocenenieZdroj: Webnoviny.sk - COOP JEDNOTA JE SUPER ZNAČKOU UŽ PO 4. KRÁT! © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow