20. október 2018. Vendelín. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Dajte môjmu otcovi šancu, vyzýva kritikov Ivanka Trumpová

SITA  20.1.2017 20.1.2017  

Trumpová zároveň poprela mediálne špekulácie o tom, že sa de facto stane prvou dámou ona, a nie prezidentova manželka Melania.New York 20. januára (WebNoviny.sk) - Dcéra novozvoleného prezidenta Spojených štátov Donalda Trumpa, ktorý dnes bude inaugurovaný za 45. prezidenta tejto momentálne značne polarizovanej krajiny, požiadala Američanov, aby dali jej otcovi šancu. Ivanka Trumpová to povedala v rozhovore pre stanicu ABC.
"Môj otec je skvelý zjednocovateľ. Všetkým kritikom odporúčam, aby mu dali čas ujať sa úradu a dokázať, že sa mýlia," uviedla 35-ročná Trumpová. Na otázku, čo chce odkázať desaťtisícom protitrumpovských demonštrantov očakávaných deň po inaugurácii v uliciach miest v celých USA, reagovala: "Dajte môjmu otcovi šancu."

Ivanka, ktorej manžel Jared Kushner bol vymenovaný za poradcu Bieleho domu, odstupuje z pozícií v rodinnom podniku i vo svojej módnej spoločnosti, aby sa vyhla obvineniam z konfliktu záujmov. Na svojho otca má podľa ABC "utišujúci" vplyv a často mu odporúča používať v komentároch na Twitteri zmierlivejší tón.
Trumpová zároveň poprela mediálne špekulácie o tom, že sa de facto stane prvou dámou ona, a nie prezidentova manželka Melania, ktorá zostane bývať v new Yorku najmenej dovtedy, kým ich desaťročný syn Barron ukončí tento školský rok. "Je len jedna prvá dáma, a tou je Melania. Je to pozoruhodná osoba," zakončila Ivanka.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow