18. október 2018. Lukáš. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Ďalšia nehoda v diaľničnom tuneli Višňové, pri odstrele tam zranilo muža

 17.5.2017 17.5.2017  

V rozostavanom diaľničnom tuneli Višňové medzi Žilinou a Vrútkami zranilo pri odstrele 42-ročného robotníka. Podľa žilinského operačného strediska hasičov zraneného muža už vytiahli pred portál tunela, na mieste sú už aj zdravotníci. „Pracovník bol podľa bezpečnostných predpisov v bezpečnostnej zóne. Utrpel zranenie a bol pri vedomí hospitalizovaný v martinskej nemocnici. Práce na tuneli pokračujú. Združenie Salini Impregilo a Dúha, a.s., vykonáva odstrely denne, osem až deväťkrát, podľa možností geológie," uviedla mediálna zástupkyňa združenia Helena Tomková.

V sedemkilometrovom tuneli Višňové, ktorý bude súčasťou diaľnice D1, ide tento rok už o tretiu nehodu. Začiatkom apríla otáčajúci sa bager pritlačil auto, v ktorom zomrela 25-ročná geodetka. Koncom apríla sa v tuneli vznietili káble a hasiči museli z hustého dymu evakuovať 18 robotníkov.

Viac k témam: nehoda, tunel Višňové Zdroj: Webnoviny.sk - Ďalšia nehoda v diaľničnom tuneli Višňové, pri odstrele tam zavalilo muža © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow