15. júl 2020. Henrich. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Fico chce podľa SaS odpútať pozornosť od faktu, že sa stal súčasťou organizovaného zločinu

 5.3.2018 5.3.2018  

BRATISLAVA 5. marca (WebNoviny.sk) - Robert Fico povie verejne akúkoľvek extrémnu hlúposť, a to len preto, aby odpútal pozornosť od faktu, že sa stal súčasťou organizovaného zločinu.
Uvádza sa to v reakcii strany Sloboda a Solidarita (SaS) na pondelkové vyhlásenie Roberta Fica. Stanovisko agentúre SITA poskytla hovorkyňa SaS Katarína Svrčeková.
Prečo sa prezident Andrej Kiska stretol s Georgeom Sorosom v New Yorku 20. septembra 2017 bez prítomnosti predstaviteľov ministerstva zahraničných vecí, sa pondelok pýtal premiér Robert Fico počas tlačového vyhlásenia, ktoré sa začalo o hodinu neskôr, ako bolo avizované.

Odporúčame:Fico sa vyjadril k politickej situácii, Kiskovi adresoval otázku v súvislosti so Sorosom

Fico to povedal v súvislosti s nedeľňajším prejavom prezidenta, ktorý podľa Fica nebol písaný na Slovensku, čo už kancelária prezidenta odmietla. Fico zároveň dnes spojil opozíciu so snahou o "prevrat". Kiska sa nedeľňajším vyhlásením podľa neho priklonil na stranu opozície.

Odporúčame:Fico ignoruje, že sa mu rúca vláda. Reaguje Kiska na premiérove slová o Sorosovi

Podľa premiéra majú udalosti po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky "určitý rukopis", ktorý je pokusom o totálnu destabilizáciu štátu. Tiež sa pýta prezidenta, prečo ešte pred pár týždňami označoval Slovensko za úspešný príbeh a teraz tvrdí niečo iné. Fico v nedeľu vyhlásil, že nedeľňajší prejav prezidenta bol podľa neho písaný v zahraničí.
Viac k témam: Andrej Kiska, Ján Kuciak, organizovaný zločin, Robert Fico, SaS Sloboda a Solidarita, Smer-SDZdroj: Webnoviny.sk - Fico chce podľa SaS odpútať pozornosť od faktu, že sa stal súčasťou organizovaného zločinu © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow