18. jún 2019. Vratislav/Vratislava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Fico prehovoril o nastupujúcej generácii v strane Smer-SD

SITA  16.1.2017 16.1.2017  

Analytik Ján Baránek vidí dve možnosti, prečo premiér Fico predstavil Petra Pellegriniho a Denisu Sakovú ako nastupujúcu generáciu v strane Smer-SD.BRATISLAVA 16. januára (WebNoviny.sk) – Nastupujúcu generáciu v Smere-SD vidí predseda strany Robert Fico vo vicepremiérovi Petrovi Pellegrinim a v štátnej tajomníčke ministerstva vnútra Denise Sakovej. Za nastupujúcu generáciu ich označil v najnovšom videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti s tým, že na najbližší výjazd do Martina ich v utorok berie so sebou.
"Chcem prejsť celé Slovensko. Nebudem chodiť sám. Pozval som niektorých predstaviteľov z nastupujúcej generácie Smeru-SD, aby chodili so mnou. V Martine sa budem tešiť zo spoločnosti Petra Pellegriniho a rovnako bude so mnou štátna tajomníčka Denisa Saková, ktorá sa sústredí na témy typické pre tento rezort, najmä reformu verejnej správy. Bude to dobrá partia. Môžeme urobiť kus dobrej roboty," uviedol Fico vo videu.
Odporúčame:

Vláda je funkčná a stabilná, vyhlásil premiér Fico

Analytik Ján Baránek vidí dve možnosti, prečo Fico predstavil Pellegriniho a Sakovú ako nastupujúcu generáciu. "Možno chce posunúť generáciu nastupujúcich politikov alebo korunných princov do popredia. Sakovú chce spopularizovať a potom možno ňou nahradí Roberta Kaliňáka. Ak by som išiel vymeniť Kaliňáka, urobil by som to takisto," povedal Baránek pre agentúru SITA.
Saková na ministerstve vnútra pôsobila štyri roky aj ako vedúca služobného úradu v rokoch 2012-2016. Počas prvej Ficovej vlády bola u Kaliňáka šéfkou sekcie informatiky a bezpečnosti.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow