27. máj 2019. Iveta. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Foto: Hľadajú dve nezvestné tínedžerky. Odišli do školy, ale tam nedorazili

 31.3.2017 31.3.2017  

BRATISLAVA  31. marca (WebNoviny.sk) - Polícia žiada o pomoc pri pátraní po dvoch kamarátkach 13-ročnej Vanese Kuchárovej zo Zvolenskej Slatiny a 15-ročnej Anne Berkyovej z obce Horné Breziny. Dievčatá sú nezvestné od štvrtka, sú zrejme spolu v spoločnosti svojich priateľov zo Zvolena. Anna o 07:00 odišla na autobus do Zvolena, no do Špeciálnej základnej školy, ktorú tu navštevuje, nešla.

Odporúčame:Tínedžerka cez sociálnu sieť nahovorila kamaráta, aby zbil jej spolužiaka

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, je vysoká 150 až 160 cm, štíhlej postavy, má hnedé oči a hnedé rovné vlasy. Oblečenú mala zimnú čiernu bundu, čierne legíny, čierne botasky a mala ružovú školskú tašku. Vanesa z domu odišla o 07:30, no tiež nešla do školy vo Zvolenskej Slatine. Vysoká je 150 až 160 cm, štíhlej postavy, má hnedé oči, dlhé ryšavé kučeravé vlasy.
Oblečenú mala bielu koženú bundu, legíny nezistenej farby, tigrované botasky a so sebou mala fialovo-šedú školskú tašku. Akékoľvek informácie o hľadaných dievčatách možno oznámiť na linke 158.
Viac k témam: nezvestná osobaZdroj: Webnoviny.sk - Foto: Hľadajú dve nezvestné tínedžerky. Odišli do školy, ale tam nedorazili © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow