14. december 2018. Branislava, Bronislava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Foto: Ľuboš skončil s autom v rieke Hron, jeho telo našli po 24 hodinách

 7.4.2017 7.4.2017  

BRATISLAVA 7. apríla (WebNoviny.sk) - Tragicky sa skončila jazda 22-ročného Ľuboša, ktorý odišiel s autom v stredu 5. apríla večer z domu a odvtedy sa svojej rodine už neohlásil.
Agentúru SITA o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková s tým, že políciu informoval o nehode až vo štvrtok 6. apríla po 21:00 vodič, ktorý v rieke Hron videl havarované osobné motorové vozidlo. Hliadky následne zistili, že v rieke je vrak havarovaného vozidla Peugeot 406, v ktorom bolo aj telo vodiča.

Odporúčame:Foto: Polícia hľadá svedkov vážnej nehody, nákladiak sa zrazil s protiidúcou dodávkou

Nehoda  sa stala pravdepodobne už v stredu na ceste I/66 v katastri obce Slovenská Ľupča (okres Banská Bystrica). Vodič viedol motorové vozidlo Peugeot 406 od Brezna na Banskú Bystricu.
S vozidlom pravdepodobne prešiel do protismeru, následne zišiel z cesty dolu svahom na trávnatý porast, kde vozidlo po niekoľkých desiatkach metrov narazilo do kmeňa stromu a prevrátilo sa na strechu. Vozidlo skončilo prevrátené v rieke Hron. Telo 22-ročného muža bolo zakliesnené vo vozidle.
Polícia začala v súvislosti s nehodou trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Pre zistenie príčiny smrti mladého muža nariadili súdnu pitvu. Bližšie okolnosti, ako aj presnú príčinu vzniku dopravnej nehody, vyšetrujú.
Fotografie z nehody zverejnila polícia na svojej oficiálnej stránke na sociálnej sieti Facebook.
Viac k témam: nehoda, tragická dopravná nehodaZdroj: Webnoviny.sk - Foto: Ľuboš skončil s autom v rieke Hron, jeho telo našli po 24 hodinách © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow