29. september 2020. Michal, Michaela. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Hra o Niké pripravila deťom štedrý vianočný darček

SITA  21.12.2016 21.12.2016  

Súťaž o žreboch, šťastí, výhrach a šanci na úžasný milión eur – takto už Slováci televíznu šou Hra o Niké poznajú. Vianoce sú však ideálnym časom, kedy upozorniť aj na tých, ktorí toľko šťastia nemajú.
"Vianoce nie sú o dostávaní, ale o dávaní!" s týmito slovami privítal moderátor nedeľňajšej markizáckej šou Andrej Bičan dvoch poslov dobrých správ. Generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele dostal pozvanie od svojho náprotivku z Niké, generálneho riaditeľa Doc. Ing. Otta Bergera, CSc. "Ako to už tradične robíme, aj teraz sme sa rozhodli pomôcť. Som rád, že môžem privítať v hre hráča, ktorý bude hrať pre dobrú a užitočnú vec," odhalil šéf Niké dôvod pozvania pre svojho kolegu.
Výhra mala jasného adresáta. Množstvo detí z rodín v hmotnej núdzi čaká skvelý letný zážitok v tábore Nadácie Markíza. Už len si vybrať to správne políčko na Miliónovej ceste. Šéf Markízy vykročil rozhodne na Štrbské pleso. Chvíľa napätia a ... 10 000 eur! Naozaj parádny zásah. A keďže v Hre o Niké sa vypláca na mieste, doc. Berger neváhal s podpísaním šeku. "Ďakujeme nášmu partnerovi Niké a som veľmi šťastný za deti, ktorým táto suma výrazne pomôže," zneli Setteleho slová. Leto 2017 tak bude pre kopu detí určite veselšie.

HRA O NIKÉ pokračuje aj v roku 2017!

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow