24. november 2020. Emília. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

KDH: Smer je nereformovateľná strana, ktorá škodí krajine

SITA SITA SITA  12.12.2016 12.12.2016  

Každý, kto bude podľa kresťanských demokratov (KDH) so Smerom v nadchádzajúcich regionálnych voľbách 2017 spolupracovať, ohrozuje princípy demokracie a poškodzuje kresťanskú demokraciu.BRATISLAVA 12. decembra (WebNoviny.sk) - Smer-SD svojou politickou činnosťou spôsobuje primárne škody krajine a jej obyvateľstvu a svojím konaním devastuje aj vedomie spoločnosti a právne vedomie. Devastuje vieru v spravodlivosť, vieru, že pracovití ľudia môžu v našej krajine slušne žiť, môžu uspieť.
Vyplýva to zo stanoviska kresťanských demokratov (KDH) k sobotňajšiemu snemu strany Smer-SD, ktoré agentúre SITA poskytol Stano Župa z Komunikačného oddelenia KDH. "Po poslednom sneme Smeru, ... musí byť aj tým najtrpezlivejším zrejmé, že Smer je ako strana nereformovateľná," uvádza sa v stanovisku.
Kresťanskí demokrati tvrdia, že hodnoty, na ktorých sa vyvíjala Európa, a tým aj Slovensko, Smer-SD vedome a programovo devastuje. "Uvedomujúc si všetky tieto súvislosti je nevyhnutné prehlásiť, že každý, kto bude so Smerom v nadchádzajúcich regionálnych voľbách 2017 spolupracovať, ohrozuje princípy demokracie a poškodzuje kresťanskú demokraciu," píše sa v stanovisku.
Odporúčame:

Fico: Smeráci zleniveli, strana čelí útokom médií a opozície

Smer-SD nevyhlásil vojnu médiám, ale nepravdivým informáciám

Ficova pozícia je pevná, Smer chce vyhrať voľby v roku 2020

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow