17. december 2018. Kornélia. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Kollár označil návrh na povinný 13. plat za „nezmysel a čaká už len daň zo vzduchu”

 7.5.2017 7.5.2017  

BRATISLAVA 7. mája (WebNoviny.sk) - Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár si myslí, že návrhy, ktoré teraz predstavili koaličné strany, mali byť zahrnuté v programovom vyhlásení vlády. Povedal to v nedeľňajšej relácii RTVS O päť minút dvanásť.

Odporúčame:Premiér Fico predstavil v Nitre nový sociálny balíček

Kollár uviedol, že on by bol za zvyšovanie platov, ale vyzval, aby štát nehádzal podnikateľom pod nohy polená, napríklad cez zvyšovanie energií. „Peniaze končia v alobale a štandardní politici robia pre svojich oligarchov,“ vyhlásil Kollár.

Odporúčame:Aktualizované: Nezaradení poslanci kritizujú Ficov balíček, darčeky premiéra zaplatia opäť zamestnávatelia

Kritizoval, že nepočul návrh na to, kde by mohla ušetriť vláda. „Vy len zhŕňate a direktívne nám poviete, čo máme robiť, “ uviedol a prirovnal súčasnú situáciu ku krádeži v špajze - „večer vám ju vykradnú a ráno zazvonia pri dverách a dajú vám jeden džem z tej špajzy.“ Návrh na povinný 13. plat označil Kollár za „nezmysel a čaká už len daň zo vzduchu“.
Viac k témam: Boris Kollár, Sme Rodina Boris Kollár, Vláda SRZdroj: Webnoviny.sk - Kollár označil návrh na povinný 13. plat za „nezmysel a čaká už len daň zo vzduchu” © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow