28. september 2020. Václav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Koncerty Alexandrovovcov napriek nehode zrejme rušiť nebudú

SITA  25.12.2016 25.12.2016  

Na Slovensku má súbor naplánovaných koncom mája a začiatkom júna 10 koncertov.
PRAHA 25. decembra (WebNoviny.sk) - Výhradný manažér ruského armádneho hudobného súboru Alexandrovovci pre strednú Európu Rudolf Héger v nedeľu po havárii lietadla, v ktorom zahynulo 64 členov súboru, povedal, že turné Alexandrovovcov European Tour 2017 sa pravdepodobne uskutoční tak, ako bolo naplánované.
"V prvej polovici roka majú naplánovaných 75 koncertov. Turné sa nezruší, ale nie je vylúčené, že sa niektoré termíny posunú," citoval ho server Novinky.cz.
Odporúčame:

Profil ruského armádneho súboru piesní a tancov Alexandrovci

Profil ruského armádneho súboru piesní a tancov Alexandrovci

Na Slovensku má súbor naplánovaných koncom mája a začiatkom júna 10 koncertov. Zakúpené vstupenky na koncerty zostávajú v platnosti, upozornil.
Héger pripomenul, že súbor má 180 členov a dodal: "Teraz nie je vhodný čas zaoberať sa koncertmi. Musí sa uskutočniť pohreb, nielen celé Rusko teraz prežíva veľký smútok."
Lietadlo ruského ministerstva obrany typu Tu-154 sa zrútilo do Čierneho mora iba niekoľko minút po štarte z letiska v Soči na juhozápade Ruska. Väčšinu z 92 osôb na palube tvorili členovia svetoznámeho súboru Alexandrovovci, ktorí mali v Sýrii absolvovať vystúpenie pre ruských vojakov. Haváriu s najväčšou pravdepodobnosťou nikto neprežil.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow