26. máj 2019. Dušan. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Letecká spoločnosť Wizz Air otvorí v lete pravidelnú linku z Košíc do Tel Avivu

 1.4.2017 1.4.2017  

BRATISLAVA 1. apríla (WebNoviny.sk) - Nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air začne 23. júna prevádzkovať novú pravidelnú linku z Košíc do Tel Avivu v Izraeli. Ako aerolínie v utorok oznámili, letecké spojenie budú zabezpečovať dvakrát týždenne, a to v pondelok a piatok počas letného letového poriadku (do konca októbra) a v stredu a nedeľu v rámci zimného letového poriadku (od konca októbra 2017 do konca marca 2018).

Odporúčame:Letecká spoločnosť Wizz Air začala prevádzkovať novú linku z Bratislavy

Wizz Air začal lietať z Košíc v septembri 2013 a nepretržite investuje do rozvoja svojej siete destinácií s cieľom priniesť cenovo dostupné lety pre zákazníkov. V lete 2015 sa Košice stali v poradí dvadsiatou základňou Wizz Air-u. V Košiciach je odvtedy umiestnený jeden Airbus A320 a bolo vytvorených 42 pracovných miest.
Wizz Air aktuálne ponúka z troch slovenských letísk v Košiciach, Bratislave a Poprade jedenásť spojení do desiatich destinácií v ôsmich krajinách. V minulom roku zaznamenal 25-percentný medziročný rast na slovenskom trhu, keď prepravil vyše tristotisíc cestujúcich, vďaka čomu bolo podporených 230 lokálnych pracovných miest v letectve a cestovnom ruchu na Slovensku.
Zdroj: Webnoviny.sk - Letecká spoločnosť Wizz Air otvorí v lete pravidelnú linku z Košíc do Tel Avivu © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow