19. september 2020. Konštantín. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Lupiči okradli pri Paríži katarské turistky o milióny eur

SITA SITA SITA  22.11.2016 22.11.2016  

Obeťami lúpeže sa stali počas cesty z letiska do luxusnej štvrte v parížskom 16. obvode. Incident oznámil polícii vodič ich auta.PARÍŽ 22. novembra (WebNoviny.sk) - Dvaja maskovaní lupiči zastavili na diaľnici A1 pri Paríži auto s dvojicou turistiek z Kataru, nastriekali im do tvárí slzný plyn a okradli ich o veci v hodnote päť miliónov eur, informovala tlačová agentúra AP.
Polícia v utorok uviedla, že ženy prileteli v pondelok večer na parížske letisko Le Bourget. Obeťami lúpeže sa stali počas cesty z letiska do luxusnej štvrte v parížskom 16. obvode. Incident oznámil polícii vodič ich auta.
Ženy na polícii vypovedali, že prišli o šperky, luxusné módne oblečenie a batožinu v odhadovanej hodnote päť miliónov eur. Tlačovej agentúre AP to povedal nemenovaný zdroj, ktorý nebol oprávnený informovať o priebehu vyšetrovania.
Prípad pripomína lúpež z roku 2014, kedy bol počas cesty na letisko Le Bourget okradnutý diplomatický konvoj saudského princa. Uvedené letisko využívajú predovšetkým súkromné lietadlá.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow