25. november 2020. Katarína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Lyžiarske strediská na Orave otvárajú zimnú sezónu

SITA SITA SITA  9.12.2016 9.12.2016  

Na svahy v stredisku Roháče Spálená vyrazili lyžiari v piatok, Kubínska Hoľa privíta priaznivcov zimného športu v sobotu.DOLNÝ KUBÍN 9. decembra (WebNoviny.sk) – Lyžiarske strediská na Orave otvárajú tento víkend zimnú sezónu. Na svahy v stredisku Roháče Spálená vyrazili lyžiari v piatok s celodenným lístkom za dve eurá. Kubínska Hoľa privíta priaznivcov tohto zimného športu v sobotu.
"Podmienky na lyžovanie na Kubínskej Holi sú veľmi dobré, máme od 30 do 70 cm snehu. Za celú minulú sezónu neboli podmienky také, ako máme teraz," povedal dnes pre agentúru SITA Ľubomír Cimrák zo strediska. Pre lyžiarov budú mať pripravené všetky zjazdovky, k dispozícii majú dve sedačkové lanovky a osem vlekov. Parkoviská majú kapacitu 1 500 miest a sú bezplatné. Celodenný lístok bude cez víkend stáť 20 eur.
Ako prvé stredisko na Orave spustilo vleky už počas uplynulého víkendu Ski Zábava Hruštín. Na zjazdovkách má 60 cm snehu. Vleky premávajú v sobotu a nedeľu od 9:00 do 16:00. Celodenná lyžovačka tu vyjde na 16 eur.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow