26. október 2020. Demeter. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Malá samovražedná atentátnička útočila na policajnej stanici

SITA  16.12.2016 16.12.2016  

Svedok v oblasti explózie agentúre Reuters povedal, že do budovy policajnej stanice vošlo malé dievča, položilo otázku, či si môže zájsť na toaletu, a odpálilo sa.BEJRÚT 16. decembra (WebNoviny.sk) - Malé dievča vo veku približne deväť rokov sa v piatok odpálilo na policajnej stanici vo štvrti Midán v sýrskej metropole Damask. Informovala o tom sýrska štátna spravodajská televízia Ichbáríja.
Televízia odvysielala rozmazané zábery, ktoré vyzerali ako začiernená hlava dievčaťa v závoji, a zachytávali aj skazu vo vnútri predpokladanej policajnej stanice.Štátna tlačová agentúra SANA s odvolaním sa na damaský policajný zdroj oznámila, že došlo k výbuchu na policajnej stanici.
Svedok v oblasti explózie agentúre Reuters povedal, že do budovy policajnej stanice vošlo malé dievča, položilo otázku, či si môže zájsť na toaletu, a odpálilo sa.Organizácia Sýrske pozorovateľské centrum pre ľudské práva (SOHR), ktorá monitoruje vojnu v krajine, uviedla, že v mestskej časti Midán došlo k výbuchu a objavili sa správy o obetiach.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow