24. august 2019. Bartolomej. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Matovič: Želám si, aby sme nedovolili vláde kradnúť

SITA  31.12.2016 31.12.2016  

Hoci si líder OĽaNO Igor Matovič predsavzatia nedáva, praje si, aby hnutie po piatich rokoch oživili a viac priblížili ľuďom.BRATISLAVA 31. decembra (WebNoviny.sk) – Líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti a poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Igor Matovič si novoročné predsavzatia nedáva. Avšak jeho želaním je, aby trávil viac času s rodinou.
"Omnoho menej sa venujem rodine, ako by som mal. Na druhej strane mi to svedomie nedovolí, vyčítal by som si naveky, že som sa vzdal a že by mi Slovensko malo byť ľahostajné," povedal v rozhovore pre agentúru SITA Matovič.
Odporúčame:

Matovič v protestoch videl zmysel, robí dôslednú robotu

Hoci si predsavzatia nedáva, praje si, aby hnutie po piatich rokoch oživili a viac priblížili ľuďom. "Taktiež si želám, aby sme stále bojovali proti korupcii, aby sme zostali zahryznutí a nedovolili vláde kradnúť. Okrem toho sa budeme snažiť ľuďom predať viac náš program, lebo ho máme kvalitný a snažíme sa ho naplniť," dodal.
"Prajem si, aby sme záver roka prežili v pokoji a v zdraví, aby sme si všetci oddýchli a aby ho tak prežili aj všetci ľudia, či už ma radi majú alebo ma nenávidia," uzavrel.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow