11. december 2018. Hilda. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Mladá matka dvoch detí neprežila haváriu v obci Maslovce

 6.5.2017 6.5.2017  

BRATISLAVA/ TRNAVA 6. mája (WebNoviny.sk) – Život iba 29-ročnej mladej mamičky vyhasol v piatok pri vážnej dopravnej nehode pri obci Maslovce (Maslovce – Zlaté Klasy, okres Dunajská Streda). Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, 29-ročná žena riadila Volkswagen Golf smerom od obce Oľdža (okr. Dunajská Streda), kde na rovnom úseku zišla z nezistených príčin z cesty a narazila do stromu.
Vzápätí sa vozidlo vrátilo späť na vozovku, kde sa prevrátilo na strechu. Pri nehode utrpela mladá žena z okresu Pezinok vážne zranenia, ktorým na mieste nehody podľahla. V čase nehody boli v aute aj jej dvaja maloletí synovia, ktorých previezli do nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy utrpeli ľahké zranenia, z ktorých sa budú liečiť týždeň. Okolnosti, ako aj presné príčiny nehody, polícia naďalej vyšetruje ako usmrtenie, dodala Linkešová.
Polícia apeluje na vodičov, aby v čase zníženej viditeľnosti zvýšili opatrnosť na cestách. Pripomína, že medzi najčastejšie príčiny nehôd patrí nepozornosť a neprimeraná rýchlosť jazdy.
Viac k témam: nehoda, tragická dopravná nehodaZdroj: Webnoviny.sk - Mladá matka dvoch detí neprežila haváriu v obci Maslovce © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow