18. október 2018. Lukáš. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Muž chcel spáchať samovraždu skokom zo žeriava, po vyše dvoch hodinách ho prehovoril vyjednávač

 13.5.2017 13.5.2017  

BRATISLAVA 13. mája (WebNoviny.sk) - Bratislavskí policajti a hasiči v piatok 12. mája večer zasahovali pri záchrane ľudského života. Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, krátko po 20:30 vyslali policajné hliadky na Štúrovu ulicu do Malaciek, kde bol podľa prijatého oznámenia 50-ročný muž, ktorý chcel skokom zo žeriava ukončiť svoj život.
"Po príchode policajnej hliadky sa na mieste nachádzali všetky záchranné zložky a hliadka Mestskej polície Malacky, ktorá asistovala pri zabezpečení miesta. Za pomoci vysokozdvižnej hasičskej plošiny sa policajný vyjednávač priblížil k mužovi, ktorý sa nachádzal na ramene žeriava a začal s ním komunikovať," uviedla Mihalíková s tým, že po takmer dva a polhodinovom vyjednávaní muž od svojho zámeru upustil a krátko pred polnocou zišiel po rebríku žeriava na zem.
"Po úspešnom ukončení vyjednávania bol muž odovzdaný do starostlivosti záchranárom rýchlej zdravotnej pomoci," uzavrela Mihalíková.
Viac k témam: krimi, Polícia SR, samovraždaZdroj: Webnoviny.sk - Muž chcel spáchať samovraždu skokom zo žeriava, po vyše dvoch hodinách ho prehovoril vyjednávač © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow