24. november 2020. Emília. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Muž ležal na chodníku, polícia vyšetruje jeho smrť

NextFuture NextFuture NextFuture  20.11.2016 20.11.2016  

Totožnosť mŕtveho je polícii známa, pre presné zistenie príčiny smrti, nariadil lekár vykonať pitvu.BRATISLAVA 20. novembra (WebNoviny.sk) - Polícia vyšetruje okolnosti smrti 74-ročného muža, ktorého našli na chodníku medzi bratislavským mostom Apollo a Prístavným mostom približne šesť metrov od oplotenia areálu samotného prístavu v blízkosti križovatky ulíc Prístavná a Plynárenská ulica.
Polícii muža, ktorý nejavil známky života, nahlásili v sobotu okolo 20:40. Privolaný lekár na mieste skonštatoval smrť, pričom vonkajšie zranenia na tele osoby nezistil. Pre zistenie presnej príčiny smrti nariadil vykonať pitvu. Totožnosť mŕtveho policajti zistili, ide o 74-ročného muža z Bratislavy. Poverený príslušník začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.
Ďalšiu mŕtvolu muža našli poľovníci na ťažko dostupnej lesnej ceste v Ludrovskej doline. O spoluprácu pri transporte pozostatkov 88-ročného muža slovenskej národnosti v nedeľu dopoludnia požiadala polícia Horskú záchrannú službu. Telo nebohého záchranári nabalili do nosidiel a pomocou terénneho vozidla transportovali nižšie do doliny, kde ho odovzdali za účasti Polície pohrebnej službe.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow