23. október 2018. Alojzia. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Muž našiel v záhrade šesť mŕtvych tínedžerov

SITA  29.1.2017 29.1.2017  

Príčina úmrtí šiestich tínedžerov je zatiaľ nejasná, nie sú však nijaké náznaky, že by mohlo ísť o násilný trestný čin.ARNSTEIN 29. januára (WebNoviny.sk) - Polícia v bavorskom meste Arnstein sa snaží objasniť okolnosti úmrtia šiestich ľudí vo veku 18-19 rokov, ktorých bezvládne telá sa našli v nedeľu v jednej z miestnych záhrad.
Podľa vyhlásení oblastného policajného riaditeľstva a prokuratúry v blízkom Würzburgu objavil mŕtvych tínedžerov vlastník záhrady, pričom viacerí z nich boli jeho deťmi. Otec ich prišiel ráno skontrolovať, pretože sa mu neozvali od predošlého večera, keď usporiadali v záhradnom domčeku súkromnú oslavu.
Nemenovaný muž po náleze tiel v altánku privolal záchranárov a hasičov, tí však mohli už len konštatovať smrť. Príbuzným tínedžerov poskytol pomoc krízový tím psychológov, ako aj miestny farár. Skupina šiestich mladých žien a mužov pochádzala z bavorských okresov Main-Spessart a Schweinfurt. Podľa polície je príčina úmrtí zatiaľ nejasná, nie sú však nijaké náznaky, že by mohlo ísť o násilný trestný čin.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow