29. september 2020. Michal, Michaela. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Muž sa podpálil v pobočke banky, zranil desiatky ľudí

SITA SITA SITA  18.11.2016 18.11.2016  

Vznietenie sprevádzané explóziou spôsobilo vážne popáleniny nielen samotnému mužovi, ale aj piatim osobám stojacim v jeho blízkosti. Ďalších 21 ľudí vrátane detí a seniorov previezli do nemocníc pre ťažkosti s dýchaním.MELBOURNE 18. novembra (WebNoviny.sk) - Nemocnice v oblasti austrálskeho druhého najväčšieho mesta Melbourne prijali dnes celkovo 27 ľudí po udalosti v jednej z miestnych bankových pobočiek, kde sa z nejasného dôvodu podpálil 21-ročný muž. Agentúra AP o tom informovala s odvolaním sa na oficiálne zdroje.
Vznietenie sprevádzané explóziou spôsobilo vážne popáleniny nielen samotnému mužovi, ale aj piatim osobám stojacim v jeho blízkosti. Ďalších 21 ľudí vrátane detí a seniorov previezli do nemocníc pre ťažkosti s dýchaním.
Motív incidentu v pobočke Commonwealth Bank of Australia na melbournskom juhovýchodnom predmestí Springvale sa podľa vyjadrenia policajnej inšpektorky Jacqui Poidovej zatiaľ nepodarilo zistiť, pričom nie je vylúčený ani extrémizmus. Podľa polície je muž, ktorý sa podpálil pomocou nešpecifikovaného "katalyzátora v nádobe", obyvateľom Springvale.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow