27. november 2020. Milan. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Muž sa sťažuje, policajt mu zabránil vidieť umierajúcu matku

SITA SITA SITA  8.12.2016 8.12.2016  

Policajt muža počas hádky týkajúcej sa parkovania auta zbil a nedovolil mu odstaviť vozidlo, čo mu zabránilo vidieť naposledy zomierajúcu matku. MERRICK 8. decembra (WebNoviny.sk) - Muž z ostrova Long Island v americkom štáte New York podal sťažnosť voči tomu, že policajt v okrese Nassau ho počas hádky týkajúcej sa parkovania auta zbil a nedovolil mu odstaviť vozidlo, čo mu zabránilo vidieť naposledy zomierajúcu matku.
Gary Leifer z mesta Merrick uviedol, že konflikt sa začal skoro ráno v sobotu 3. decembra, keď mu neidentifikovaný policajt povedal, aby premiestnil auto, ktoré mal zaparkované neďaleko sanitky; tá priviezla jeho 84-ročnú matku do Univerzitného zdravotného strediska okresu Nassau.
Keď muž odmietol auto presunúť, policajt ho silným úderom zvalil na zem a kolenom mu 20 minút tlačil na bok hlavy - muž zákona pritom ignoroval jeho prosby, aby ho pustil za matkou. Leiferova matka krátko nato zomrela.
Detektív Richard LeBrun v utorok potvrdil, že policajné oddelenie pre vnútorné záležitosti vyšetruje Leiferovu sťažnosť. Oddelenie uviedlo, že vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie sa nebude k prípadu vyjadrovať.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow