20. máj 2019. Bernard. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Muž slovne napadol Ivanku Trumovú, vykázali ho z lietadla

SITA  23.12.2016 23.12.2016  

Samotná Trumpová sa snažila slovný útok ignorovať a rozptýliť svoje deti s pastelkami. WASHINGTON/NEW YORK 23. decembra (WebNoviny.sk) - Dvaja muži museli vo štvrtok krátko pred štartom z New Yorku opustiť lietadlo spoločnosti JetBlue smerujúce na Floridu. Stalo sa tak po tom, ako jeden z nich verbálne zaútočil na Ivanku Trumpovú, najstaršiu dcéru novozvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa, ktorá sedela v lietadle aj so svojimi troma deťmi a manželom Jaredom Kushnerom.
"Váš otec ničí našu krajinu," povedal podľa stránky tmz.com smerom k Trumpovej muž, identifikovaný ako Dan Goldstein, držiac v náručí svoje dieťa. "Prečo je na palube tohto letu? Mala by ísť súkromným letom," dodal.

Personál JetBlue následne vyzval Goldsteina a jeho partnera, newyorského právnika Matthewa Lasnera, aby opustili lietadlo. Goldstein pri vystupovaní zakričal: "Vyhadzujete ma, lebo som vyjadril svoj názor?"
Spoločnosť JetBlue neskôr vydala vyhlásenie, v ktorom uviedla, že rozhodnutie o vykázaní cestujúceho z lietadla sa neprijíma ľahko, ale ak hrozí, že by situácia mohla po štarte eskalovať, musí sa k nemu pristúpiť.
Samotná Trumpová sa podľa tmz.com snažila slovný útok nevšímať a rozptýliť svoje deti s pastelkami. Tridsaťpäťročná Ivanka Trumpová zohrala dôležitú úlohu vo volebnej kampani svojho otca. Očakáva sa, že sa bude po jeho boku objavovať aj v Bielom dome.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow