2. december 2020. Bibiána. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Muž ťahal expriateľku za autom, spôsobil jej ťažké zranenia

SITA SITA SITA  22.11.2016 22.11.2016  

Muž sa prišiel priznať po tom, čo 28-ročnú ženu nechal na kraji cesty v ohrození života. BERLÍN 22. novembra (WebNoviny.sk) - Muž, ktorý v nedeľu ťahal svoju bývalú priateľku ulicami severonemeckého mesta Hameln za autom na povraze omotanom okolo jej krku, sa nachádza vo väzbe pre podozrenie z pokusu o vraždu a z ťažkého ublíženia na zdraví. Informovala o tom tlačová agentúra DPA s odvolaním sa na nemeckú prokuratúru.
Vyšetrovatelia stále zisťujú motív činu 38-ročného muža, ktorý sa sám v nedeľu večer 20. novembra prihlásil na policajnej stanici v Hamelne v nemeckej spolkovej krajine Dolné Sasko. Muž sa prišiel priznať po tom, čo 28-ročnú ženu nechal na kraji cesty v ohrození života. Dvojročné dieťa páru - syna, ktorý sa v čase incidentu nachádzal priamo vo vozidle - zverili do starostlivosti príslušných úradov.
Podľa rozhlasovej stanice Deutsche Welle majú páchateľ i jeho obeť nemecké občianstvo a kurdský pôvod. Miestne noviny Deister- und Weserzeitung napísali, že obeť mala aj bodné zranenia, ktoré utrpela ešte predtým, ako jej páchateľ omotal povraz okolo krku. Hovorca polície Jens Peterson v pondelok uviedol, že žena je vo vážnom zdravotnom stave.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow