20. október 2020. Vendelín. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Muž zomrel pod kolesami vlaku, ďalšieho zrazili na ceste

SITA SITA SITA  26.11.2016 26.11.2016  

Železničná polícia v Banskej Bystrici začala v prípade trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.BRATISLAVA/ BANSKÁ BYSTRICA 26. novembra (WebNoviny.sk) - Život dvoch mužov vyhasol v piatok a v sobotu v Brezne. Dnes, krátko po 13:00, oznámili polícii, že vlak z Brezna smerom na zástavku Brezno - Predné Halny usmrtil muža.
Ako agentúre SITA povedala banskobystrická policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová, rušňovodič sa nedokázal vyhnúť zrážke so 45-ročným mužom z Brezna sediacim na koľajniciach a zrážka sa skončila smrťou. Železničná polícia v Banskej Bystrici začala v prípade trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.
Život druhého Brezňana vyhasol počas predošlého večera. Na štátnej ceste v Brezne zrazil v piatok 25. novembra okolo 20:00 zatiaľ neznámy vodič za volantom presne nezisteného auta 61-ročného chodca, muža z Predných Halian. Vodič nečakal na políciu a z miesta nehody ušiel.
Muž, ktorého zrazil, zraneniam na mieste podľahol. Polícia začala v prípade trestné stíhanie z prečinu usmrtenia a neposkytnutia pomoci, dodala Petrovičová.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow