17. október 2018. Hedviga. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Na Slovensku sa lyžuje v 70 zimných strediskách

SITA  24.12.2016 24.12.2016  

Lyžiarske podmienky sú dobré až veľmi dobré, na zjazdovkách sa nachádza prevažne technický sneh, ktorého hrúbka sa pohybuje od 20 do 60 cm, niekde o niekoľko čísiel viac.BRATISLAVA 24. decembra (WebNoviny.sk) - Lyžiarsku sezónu na Slovensku spustilo do dnešného dňa minimálne 70 zimných stredísk. Na Štedrý deň sa vo viacerých areáloch bude lyžovalo len v doobedných hodinách, niekde je zatvorené - napr. vo Veľkej Rači, v Ski Makove, v Ski Čertove - v Lazoch pod Makytou, v Hornom Vadičove, na Látkach alebo v stredisku Vernár.
Od soboty budú všetky areály otvorené každý deň, asi 40 percent stredísk aj s večerným lyžovaním. Sezónu zajtra otvárajú v Mýte pod Ďumbierom, na Plejsoch, v Košútke – Hriňovej alebo v Skalke pri Kremnici.
Lyžiarske podmienky sú dobré až veľmi dobré, na zjazdovkách sa nachádza prevažne technický sneh, ktorého hrúbka sa pohybuje od 20 do 60 cm, niekde o niekoľko čísiel viac. Najbližšie dni sa na horách očakávajú i snehové zrážky. Tatranská Lomnica hlási 70 cm snehu, 40 až 50 cm Ski Králiky, 30 až 50 cm Vyšná Boca a Telgárt, 40 ž 70 cm snehu je v Makovici – Nižnej Polianke alebo na Kubínskej holi.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow