19. január 2021. Drahomíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Na univerzite v Ohiu došlo k streľbe, hlásia zranených

SITA SITA SITA  28.11.2016 28.11.2016  

Vedenie Ohio State University varovalo študentov prostredníctvom siete Twitter, že v areáli študentského mestečka sa nachádza tzv. aktívny strelec.COLUMBUS 28. novembra (WebNoviny.sk) - Najmenej sedem osôb utrpelo zranenia pri streľbe, ku ktorej došlo v pondelok na univerzite v meste Columbus v americkom štáte Ohio.
Zranených previezli do nemocnice. Dvaja z nich sú v stabilizovanom stave, podrobnosti o stave zvyšných doposiaľ nie sú známe. S odvolaním sa na správy miestneho hasičského zboru o tom informovala agentúra AP.
Vedenie Ohio State University varovalo študentov prostredníctvom siete Twitter, že v areáli študentského mestečka sa nachádza tzv. aktívny strelec. V súlade s protokolom používaným v obdobných situáciách im odporučilo, aby podľa možnosti utiekli, skryli sa alebo útočníkovi v krajnom prípade kládli odpor.
Neskôr študentom odporučilo, aby sa riadili pokynmi polície. Či sa v areáli školy ešte stále strieľa, doposiaľ nie je zrejmé. Ohio State University patrí k najväčším americkým univerzitám, pričom ju navštevuje takmer 60.000 študentov.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow