30. november 2020. Ondrej/Andrej. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Na Vianoce sa oplatí vynoviť kuchyňu

SITA  21.12.2016 21.12.2016  

BRATISLAVA 21. decembra 2016 (WBN/PR) - Spoločné chvíle v kruhu najbližších, dobré jedlo a takmer nepretržitá práca v kuchyni - aj také sú sviatky. Obdarujte tento rok seba a vašu domácnosť. Venujte si pod stromček kvalitnú kuchynskú linku.
Výbornou voľbou je napríklad technický kameň spoločnosti Technistone, ktorý ponúka dlhotrvácnosť, ľahkú údržbu a štýlový dizajn. Navyše, teraz je k dispozícii nová luxusná kolekcia Noble s dokonalým mramorovým vzhľadom, ktorá dodá vašej kuchyni pravý sviatočný nádych.

Kuchyňa dostáva zabrať

Pre našu kuchyňu je obdobie Vianoc jedným z najsilnejších momentov v roku. Platí to aj pre gazdinky, ktoré ju premenia prakticky na prechodnú spálňu a obývačku v jednom a koncentruje sa v nej i život celej rodiny. Je to ideálny čas, kedy by sme našej kuchyni mali dopriať "lifting" a skrášliť ju, napríklad o novú kuchynskú linku. Tá dnes už ani zďaleka neplní iba estetickú funkciu. Výrobcovia ponúkajú dosky najrôznejších materiálov, od dreva cez lamino, dyhu až po technický kameň. Práve ten sa teší čoraz väčšej pozornosti, a to predovšetkým pre mimoriadny súlad dizajnu a praktických funkcií, bez ktorých sa dnes moderné varenie nezaobíde.
Prečo si vybrať technický kameň?
Kuchynská linka z technického kameňa spoločnosti Technistone je výborným partnerom pri varení, ktorý vám nepridá na práci následným čistením. Nech už na linke vykrajujete vianočné medovníčky, či spracúvate cesto valčekom, za pomoci handričky sa rýchlo zbavíte všetkých nečistôt. Navyše, takáto kuchynská linka má nízku pórovitosť a nasiakavosť. A tým zoznam výhod iba začína.
Ďalšou veľkou výhodou je určite vysoká odolnosť voči mechanickému i chemickému poškodeniu. Technický kameň Technistone je z viac ako 93% tvorený dôsledne vybranými prírodnými surovinami, ďalej farebnými pigmentami, prípadne zrkadlovými a sklenenými čriepkami a vytvrdený kvalitnou polyesterovou živicou.
Takáto kuchynskú linka je mimoriadne odolná voči vonkajším vplyvom a hravo zdolá aj početné nájazdy najmenších členov rodiny, čo spolu s jej zdravotnou nezávadnosťou a certifikáciou pre styk s potravinami uvítajú najmä rodičia. Je tak ideálnou voľbou pre rodinnú kuchyňu, v ktorej sa často a "vo veľkom varí". Farbená jednotnosť navyše umožňuje napájanie jednotlivých častí linky bez ujmy na jej estetike.

Luxusná ozdoba pre vašu kuchyňu

Takáto kuchynská linka je nielen praktickým vybavením kuchyne, ale doslova jej šperkom. Napríklad, nová luxusná kolekcia Noble s dokonalým mramorovým vzhľadom dodá vašej kuchyni punc elegancie a podčiarkne sviatočnú výzdobu celého bytu. Na výber Technistone opäť ponúka hneď niekoľko farebných prevedení, stačí si len vybrať.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow