25. september 2020. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Nemecká polícia po útoku podnikla raziu v utečeneckom tábore

SITA  22.12.2016 22.12.2016  

Nemecký Spolkový kriminálny úrad (BKA) v stredu vypísal odmenu 100 000 eur za informácie vedúce k zadržaniu hľadaného 24-ročného Tunisana Anisa Amriho.
BERLÍN 22. decembra (WebNoviny.sk) - Nemecká polícia prehľadala vo štvrtok skoro ráno dom pre utečencov v meste Emmerich am Rhein v spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko v západnom Nemecku.
Na operácii sa zúčastnilo zhruba 100 policajtov vrátane príslušníkov špeciálnych jednotiek. Zásah sa skončil približne po hodine. Policajti sa v okolí tejto ubytovne zhromaždili už v stredu večer.

ÚTOK V BERLÍNE

Výsledky zásahu neboli bezprostredne známe, napísala agentúra DPA s tým, že hovorca polície sa bez oficiálneho stanoviska generálnej prokuratúry k razii bližšie nevyjadroval.
Nemecký Spolkový kriminálny úrad (BKA) v stredu vypísal odmenu 100.000 eur za informácie vedúce k zadržaniu hľadaného 24-ročného Tunisana Anisa Amriho. Mužove doklady sa našli v kamióne, ktorý sa v pondelok stal nástrojom útoku na vianočných trhoch v Berlíne.
Vyšetrovatelia ho zatiaľ považujú za hlavného podozrivého v prípade útoku kamiónom, pri ktorom v pondelok v Berlíne zomrelo 12 ľudí a 48 ďalších utrpelo zranenia.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow