19. október 2018. Kristián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Nemecká polícia prehľadala kancelárie Kresťanskodemokratickej únie Nemecka v súvislosti z nelegálnym financovaním strany

 22.11.2017 22.11.2017  

BERLÍN 22. novembra (WebNoviny.sk) - Nemecká polícia prehľadala kancelárie nemeckej konzervatívnej Kresťanskodemokratickej únie Nemecka v súvislosti s vyšetrovaním politika Petra Blesera, ktorý je podozrivý z nelegálneho financovania strany. Muži zákona pátrali v Berlíne a Mainzi. Zástupcovia strany uviedli, že s políciou spolupracovali.

Odporúčame:Rokovania o novej nemeckej vláde skrachovali, stranám sa nepodarilo vyriešiť sporné otázky

Vyšetrovanie sa zameriava na príspevky pochádzajúce zrejme od Wernera Maussa, niekdajšieho tajného agenta, ktorého nedávno obvinili z daňových únikov. V tejto kauze údajne vystupoval pod rôznymi menami. Bleser, ktorý v inkriminovanom období pôsobil ako miestny pokladník strany, popiera akékoľvek obvinenia z porušenia zákona.
Viac k témam: financovanie, Kresťanskodemokratickej únie Nemecka, NemeckoZdroj: Webnoviny.sk - Nemecká polícia prehľadala kancelárie Kresťanskodemokratickej únie Nemecka v súvislosti z nelegálnym financovaním strany © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow