28. september 2020. Václav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Nemecká polícia zadržala Slováka hľadaného pre podvody

 3.3.2017 3.3.2017  

MNÍCHOV 2. marca (WebNoviny.sk) - Nemecká polícia zatkla tento týždeň 38-ročného Slováka, hľadaného pre podozrenie z podielu na viacerých podvodoch. Podľa zverejnenej správy riaditeľstva spolkovej polície v Mníchove sa podarilo nemenovaného muža zadržať ešte v utorok pri kontrole na diaľnici A8 v Bavorsku.
Policajti zastavili blízko hranice s Rakúskom auto so slovenskou poznávacou značkou a pri kontrole totožnosti spolujazdca zistili, že prokuratúra v Ingolstadte po ňom vyhlásila v roku 2015 pátranie, informovalo internetové vydanie časopisu Focus.
V súčasnosti 38-ročný Slovák a jeho známa si údajne v roku 2013 založili v Nemecku fiktívnu adresu a bankové účty, aby mohli uzatvárať zmluvy s rôznymi poskytovateľmi mobilných služieb. Splátky za mobilné telefóny ani poplatky však neuhrádzali, čím spôsobili škodu v približnej sume 1700 eur.
Na základe rozhodnutia súdu umiestnili zatknutého muža do väznice v pohraničnom meste Bad Reichenhall, kde si ho mali následne prevziať "príslušné orgány", informoval Focus.
Viac k témam: krimi, nemeckoZdroj: Webnoviny.sk - Nemecká polícia zadržala Slováka hľadaného pre podvody © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow