21. október 2020. Uršuľa. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Newyorská polícia ratovala zamrznutú ženu, bola to figurína

SITA  18.12.2016 18.12.2016  

Majiteľ figuríny, keď ho vypátrali, nakričal na policajtov a pourážal ich, neveriac, že sa mu kvôli niečomu takému vlámali do auta.NEW YORK 18. decembra (WebNoviny.sk) - Polícia v štáte New York sa vlámala do zaparkovaného auta pod snehom, aby zachránila "zamrznutú ženu". Zistila však, že ide iba o veľmi realistickú figurínu.
Sedela na sedadle spolujazdca oblečená v normálnych šatoch, s okuliarmi a topánkami, mala zapnutý pás a na tvári kyslíkovú masku. Dokonca mala aj zuby a vyrážky na tvári, informovala BBC. Políciu v meste Hudson na ňu upozornil v piatok ráno telefonát znepokojeného občana. V noci totiž teplota klesla na mínus 13 stupňov Celzia.
Odporúčame:

USA zasiahli snehové búrky a mráz, vyžiadali si ľudské obete

Majiteľ figuríny, keď ho vypátrali, nakričal na policajtov a pourážal ich, neveriac, že sa mu kvôli niečomu takému vlámali do auta. Policajný náčelník Ed Moore odkázal následne všetkým občanom mesta Hudson, že ak zaparkujú zamknuté vozidlo na ulici v noci, keď teploty klesnú pod bod mrazu, s realistickou figurínou v životnej veľkosti v aute, musia rátať s tým, že im polícia rozbije okno.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow