27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Nórov znepokojujú nafukovacie panny, čoraz častejšie majú detskú podobu

 3.3.2017 3.3.2017  

OSLO 3. marca (WebNoviny.sk) - Nórska polícia je znepokojená zvyšujúcim sa počtom mužov, ktorí si z Hongkongu objednávajú nafukovacie panny s podobou detí.
Nórsky Národný úrad boja proti organizovanej a inej závažnej trestnej činnosti (Kripos) tvrdí, že o tieto veľmi realisticky vyzerajúce erotické pomôcky majú záujem muži vo veku 18-60 rokov.
Medzi nimi sa podľa nórskych úradov má nachádzať aj niekoľko osôb, ktoré boli usvedčené z pohlavného zneužívania detí. U týchto kupujúcich hrozí, že by mohli v budúcnosti spáchať trestné činy sexuálneho charakteru na deťoch.
Dovoz nafukovacích panien s detskou podobizňou by zároveň mohol porušovať nórske zákony, domnieva sa hovorca Kriposu Axel Due, ktorý spresnil, že od októbra colné úrady zhabali 21 týchto výrobkov.
Denník Verdens Gang napísal, že v súvislosti s prípadom boli vypočúvaní traja muži, štvrtého zatkli pre prechovávanie detskej pornografie.
Viac k témam: deti, nafukovacie panny, Nórsko, sex, sexuálne zneužívanie detíZdroj: Webnoviny.sk - Nórov znepokojujú nafukovacie panny, čoraz častejšie majú detskú podobu © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow