26. september 2020. Edita. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Obrazom: Agresívny vodič vyčíňal, narazil aj do policajtov

SITA  10.1.2017 10.1.2017  

Agresívneho 54-ročného vodiča policajti spacifikovali.BRATISLAVA/RIMAVSKÁ SOBOTA 10. januára (WebNoviny.sk) - Najskôr vyčíňal v mieste bydliska, potom narazil do policajného auta. Incident sa stal v pondelok 9. januára v Rimavskej Sobote. Agresívneho 54-ročného šoféra museli policajti napokon spacifikovať. Ako informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, informácie o zvláštnom správaní sa 54-ročného muža zaevidovali na linke 112.
Muž z domu odišiel na Jeep Cheroke, následne si auto všimla policajná hliadka na Rožňavskej ulici. Výzvy policajtov na zastavenie vodič ignoroval, bezohľadne pokračoval v rýchlej jazde a narazil do policajného vozidla, ktoré malo slúžiť ako barikáda.
Šofér po náraze vystúpil a snažil sa ujsť. Policajti ho niekoľkokrát vyzvali, aby zostal stáť, a to aj pod hrozbou použitia zbrane. Pretože neuposlúchol, policajti použili donucovacie prostriedky. Mužovi alkohol nezistili. Momentálne je zadržaný. Podozrivý je zo spáchania útoku na verejného činiteľa. Viac informácií nie je možné poskytnúť, dodala Kováčiková.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow