21. november 2018. Elvíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Obrazom: Bratislava vítala nový rok ohňostrojom nad Dunajom

SITA  1.1.2017 1.1.2017  

Silvestrovské oslavy v hlavnom meste sa prebiehali na Hviezdoslavovom námestí v bratislavskom Starom Meste. Novinkou bola aj svetelná časomiera na Námestí Ľudovíta Štúra, ktorá odrátavala záverečné sekundy starého roka.BRATISLAVA 1. januára (WebNoviny.sk) - V hlavnom meste vítalo Nový rok 2017 niekoľko tisíc Bratislavčanov i návštevníkov zo zahraničia. Na Námestí Ľudovíta Štúra, kde o polnoci odpálili novoročný ohňostroj, primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal rok 2017 privítal slovami, že obyvatelia mesta majú čo oslavovať.
"Máme za sebou ťažký rok, ale úspešný, podarilo sa nám v Bratislave viacero projektov. Do Nového roka 2017 by som sa obyvateľom Bratislavy chcel poďakovať za podporu, dôveru a spoluprácu v roku 2016, ktorú som cítil po celý rok a opieral som sa o ňu." Zároveň dodal, že v rovnakej miere to bude hlavné mesto potrebovať aj v roku 2017. Novým predsavzatím bratislavského primátora do Nového roka je budúce financovanie hlavného mesta a najmä investovanie peňazí do infraštruktúry a rekonštrukcie miestnych komunikácií.
Silvestrovské oslavy v hlavnom meste sa prebiehali na Hviezdoslavovom námestí v bratislavskom Starom Meste. Novinkou bola aj svetelná časomiera na Námestí Ľudovíta Štúra, ktorá odrátavala záverečné sekundy starého roka. Na hlavnom pódiu na Hviezdoslavovom námestí sa o zábavu postarali hudba i moderátor, vystúpili i Cigánski diabli, diskotéka pod holým nebom bude do rána. Počas silvestrovskej noci boli návštevníkom k dispozícii stánky s občerstvením. Fungovalo aj klzisko, na ktorom sa dalo korčuľovať do 01:00 Nového roka.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow