25. september 2020. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Obrazom: Zrážka auta a kamiónov si vyžiadala jednu obeť

SITA  2.2.2017 2.2.2017  

Tragickú nehodu v obci Fiľakovské Kováče zrejme spôsobil vodič jedného z kamiónov.BRATISLAVA/LUČENEC 2. februára (WebNoviny.sk) - Zrážku dvoch kamiónov a osobného auta v obci Fiľakovské Kováče v Lučeneckom okrese, ktorá si vyžiadala jednu obeť a päť zranených, má zrejme na svedomí vodič jedného z kamiónov. Nehoda sa stala v stredu o 08:40 v časti Fiľakovské Kľačany.
Ako informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, 50-ročný maďarský vodič ťahača Volvo s návesom pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť, prešiel do protismeru a návesom zachytil oprotiidúci Opel Zafira. Auto odhodilo do priekopy, nákladiak ešte zachytil prechádzajúci Renault Midlum s návesom, ktorý tiež odhodilo do priekopy. Maďarské Volvo sa prevrátilo na ľavú stranu a návesom ešte vrazilo do plotu a betónového stĺpa elektrického vedenia. Jazdná súprava zostala prevrátená cez celú cestu. Celá posádka v osobnom aute sa zranila, jedna žena zomrela.
Ako uviedla Faltániová, 43-ročný vodič osobného auta skončil s ťažkými zraneniami v banskobystrickej nemocnici, o život prišla 62-ročná žena, ťažko zranené sú aj dve spolujazdkyne (37, 33) a s ľahkými zraneniami skončili ďalšie dve ženy (22, 54). Škody pri nehode odhadli na 38 200 eur. Vodičom nákladných áut alkohol nezistili, vodičovi osobného auta odobrali krv. Presné okolnosti nehody polície vyšetruje, začaté je trestné stíhanie pre usmrtenie. Cesta bola plne prejazdná až o 19:30.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow