19. január 2021. Drahomíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Octavia na diaľnici D6 zmietla posádku havarovaného citroënu

SITA SITA SITA  5.12.2016 5.12.2016  

Cesty na celom území Českej republiky sú zjazdné, ale je na nich potrebná zvýšená opatrnosť.KLADNO 5. decembra (WebNoviny.sk) - Vodička octavie zmietla posádku citroënu, ktorý v pondelok ráno okolo 06.00 h SEČ havaroval na zľadovatenej diaľnici D6 pri stredočeskej obci Braškov v okrese Kladno. Zomrel jeden človek a ďalší utrpel vážne zranenia.
Vodič citroënu a spolujazdec vystúpili po havárii z vozidla, aby mohli zabezpečiť miesto dopravnej nehody. V tej chvíli však do nich narazila vodička octavie, opísala tragickú situáciu policajná hovorkyňa Michaela Nováková. Privolaný lekár však mohol už iba konštatovať smrť jedného z mužov, informoval server Novinky.cz.
Diaľnica v smere na Prahu bola uzavretá, nehodu vyšetrujú kriminalisti. Vodička octavie sa psychicky zrútila a je v starostlivosti psychologičky hasičov. Cesty na celom území Česka sú zjazdné, ale potrebná je zvýšená opatrnosť. Niekde sa tvoria hmly, inde vozovky pokrýva ujazdený sneh.
Dopravu pri Prunéřove, časti mesta Kadaň, komplikuje hromadná nehoda nákladných a osobných áut. V Libereckom kraji môžu cesty namŕzať pre veľmi nízke teploty. V osade Jizerka, ktorá je strediskom letnej aj zimnej turistiky, bolo nameraných mínus 19,9 stupňa Celzia. Cesty v Moravskosliezskom kraji sú síce zjazdné, ale namrznuté.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow